Trojka Kolín

Od spuštění sportovního centra TROJKA Kolín využilo již
uživatelů
pohodlnou rezervaci přes Internet.

V září 2014 jsme byli osloveni manažerkou nově vznikajícího sportovního centa v Kolíně, zda bychom jim pomohli s nečekaným problémem. Programátor původně smluvený na vytvoření jejich webových stránek vážně onemocněl cca měsíc před plánovaným uvedením celého sportovního centra do provozu a nebyl schopen svou práci dokončit.

Ukázalo se, že sportovní centrum potřebuje kromě klasické webové stránky také plnohodnotný rezervační systém, který by jejich klientům umožnil přihlašování na aktivity, jež komplexní a moderní sportovní centrum nabízí. Ze široké škály nabízených aktivit můžeme vybrat například squashové kurty či různé skupinové lekce vedené trenérem.

Okamžitě jsme se pustili do práce, neboť situace nevypadala pro našeho nového klienta příliš růžově. Jeden měsíc na vývoj tak velkého projektu je skutečně málo. Dosavadní práce programátora navíc nevyhovovala našim technologickým standardům. Proto jsme se rozhodli postavit projekt na zelené louce a ponořit se do naší záchranné mise na 100%.

Kromě funkční stránky věci bylo nutné definovat i grafickou identitu nového centra. To se nám podařilo poměrně rychle a během dvou týdnů jsme spustili sice jednoduchý, ale líbivý a funkční web, který obsahoval všechny potřebné informace.

Samotný rezervační systém si na své spuštění počkal dalších několik týdnů. Dodrželi jsme všechny slíbené termíny a odevzdali přehledný, stabilní a rychlý rezervační systém, který kromě klientské rezervace poskytuje také rozhraní pro recepční a manažerský modul. Ten umožňuje komplexní správu celého systému a zjišťování důležitých statistických informací.

Sportovní centrum TROJKA Kolín úspěšně zahájilo svůj provoz a nadále využívá našich služeb a konzultací v oblasti IT. Rezervační systém i web je v průběhu času neustále zlepšován a využíván k plné klientově spokojenosti.

Rádi pomůžeme i Vám.
Sjednejte si schůzku!

Rádi se s Vámi setkáváme bud přímo ve Vaší kanceláři (pro mnohé může být náš domovský Kolín poněkud z ruky), v nějaké příjemné kavárně nebo u nás na pracovišti. První schůzky chápeme jako nezávaznou diskuzi nad Vašimi problémy a vizemi. Stačí navrhnout pár termínů, kdy máte čas.