Snadná Maturita

Od spuštění redesigované aplikace pravidelně ušetříme majiteli cca
hodin práce ročně

Projekt SnadnáMaturita.cz vznikl v roce 2012 jako studentský pokus, který se po obchodní stránce nad očekávání vydařil. Clockstar byla ke spolupráci přizvána na konci roku 2014, kdy majiteli došla trpělivost s dosavadní webovou aplikací pohánějící celý projekt. Chyby a nedodělky, které nasekali původní vývojáři, způsobovaly, že klient trávil v kritických měsících i několik hodin denně ručním vyřizováním objednávek. Naše mise tedy byla jasná – Odstranit výše popsaný problém a dovést celou aplikaci k dospělosti.

Po důkladné analýze původního řešení a majitelových vizí jsme se pustili do redesignu celé aplikace. Technologicky nevyhovující řešení jsme nahradili stabilní, rychlou a bezproblémovou aplikací, která je ušitá na míru specifickému obchodnímu modelu Snadné Maturity. Grafickou podobu jsme na přání našeho klienta zachovali.

K jádru aplikace jsme navíc přidali několik vylepšení a nových modulů, které umožňují rozesílat newslettery, řídit inzerci či sledovat důležité statistiky. Clockstar je od té doby nepostradatelným IT partnerem celého projektu, s naší pomocí se klientovy nové nápady stávají skutečností.

Rádi pomůžeme i Vám.
Sjednejte si schůzku!

Rádi se s Vámi setkáváme bud přímo ve Vaší kanceláři (pro mnohé může být náš domovský Kolín poněkud z ruky), v nějaké příjemné kavárně nebo u nás na pracovišti. První schůzky chápeme jako nezávaznou diskuzi nad Vašimi problémy a vizemi. Stačí navrhnout pár termínů, kdy máte čas.